Burcu Esmersoy’un gençlik sırrı mutlu evlilik! ‘Akşam evime beyim geliyor, oturuyoruz’

Geçtiğimiz sene Nazım Akmandil ile dünyaevine giren ünlü sunucu Burcu Esmersoy, önceki akşam bir otelde gerçekleşen ve dijital içerik üreticilerinin ödül aldığı NO7 Influencers Awards’da sunuculuk yaptı.

Etkinlikte gazetecilerle bir araya gelen 47 yaşındaki Esmersoy, genç kalmasının sırrının mutlu evlilik yapmasında gizli olduğunu söyledi. Esmersoy, eskiden daha endişeli ve gergin olduğunu, evlendikten sonra hayatının gözle görülür şekilde değiştiğini de sözlerine ekledi.

“ÇOK İYİ BAKILIYORUM, ÇOK İYİ SEVİLİYORUM”

Ünlü isim, kendisinden 16 yaş küçük eşi Nazım Akmandil’den övgü dolu sözlerle bahsederek; şöyle konuştu:

Çok mutluyum, bunun çok etkisi. Çok iyi bakılıyorum, çok iyi seviliyorum. Eski Burcu ile karşılaştırdığımda biraz daha endişeli ve biraz daha gergindim. Şimdi çok daha rahatım, mutluyum.

“HUZUR VE MUTLULUK GELDİ HAYATIMA”

“Akşam evime beyim geliyor, mutlu mutlu oturuyoruz, sabah uyanıyorsun güzel bir adam var yanında. Huzur ve mutluluk geldi hayatıma, aşk geldi. Bakıyorum içim ısınıyor, Allah herkese böylesini nasip etsin. Kıyamıyorum, çok seviyorum.”

Özel gece ve etkinliklerin aranılan ismi olan Burcu Esmersoy, iş disiplini olması ve basit istekleri nedeniyle tercih edildiğini açıkladı. Çalışması kolay biri olduğunu ve etkinliklerden önce odasına sadece su istediğini anlatan sunucu, isim vermediği bazı ünlülerin sıra dışı isteklerini de aktardı.

“ÇALIŞMASI KOLAY BİR İNSANIM”

“Ben biraz disiplinliyim, zamanında gelirim, giderim. Söz dinlerim, öncesinde hazırlık yaparım, iş sırasında kimseyi üzmem. Sahneyi teslim ettikleri zaman rahat hissediyorlar. ‘Odanıza ne istersiniz?’ diyorlar. ‘Su istiyorum’ diyorum. Böyle bakarsan çalışması kolay bir insanım yani” diyen ünlü isim, şöyle devam etti:

Şöyle bir şey duydum; kim olduğunu söyleyemem ama işten önce antrenman yapacağı için odaya kamyon lastiği isteyen olmuş, kulise. Erkekler antrenman yapıyor ya. Ben sadece su ile kurtarıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x